Seksowne Stroje, Kostiumy, Przebieranki czyli Jak zaskoczyć Partnera lub Partnerkę?

 

Największym wrogiej wielu związków jest monotonia. Kiedy po kilku latach czujecie, że żar namiętności przygasł, a łóżko w sypialni kojarzy się przede wszystkim z miejscem na sen, warto wprowadzić do niej odrobinę szaleństwa! Każda chwila to odpowiednia pora, aby partner ponownie spojrzał na Was z iskrą pożądania w oku i odkrył na nowo sferę miłosnej fantazji erotycznej. Dlatego też gorąco zachęcamy do zabawy w przebieranie się w różne seksowne stroje – zgodnie z Waszymi pragnieniami i upodobaniami.

Która z kobiet nie marzy o tym, aby jej facet wkroczył do sypialni na przykład w mundurze policjanta lub strażaka? Mężczyźni mają identyczne fantazje w stosunku do swoich kobiet w związku z czym warto zacząć je razem odkrywać! Może okazać się też, że jako wyzwolona kobieta będziesz chciała czasem zupełnie przejąć inicjatywę w sypialni i sprowadzić swojego partnera do roli podkomendnego. Idealny do tego będzie strój żołnierki, stanowczo wydającej polecenia i wprowadzającej swego podwładnego w arkana ars amandi Twój partner na pewno przeżyje dreszczyk emocji, kiedy pozna tę ukrytą dotąd sferę Twoich upodobań erotycznych.

Męskie fantazje o całkowitym przejęciu kontroli nad tym, co się dzieje w łóżku, ucieleśni grzeczny strój uczennicy, eksponujący Twoje wdzięki mocno wyciętym dekoltem i klasyczną spódniczką. W takim przebraniu na pewno wyzwolisz w nim ukryte pokłady cierpliwości w objaśnianiu zawiłości spraw damsko-męskich, a ilustrujące teorię „ćwiczenia praktyczne” na pewno przedłużą się do późnych godzin nocnych!

Chcesz zaskoczyć go naprawdę i jeszcze mocniej podkręcić temperaturę Waszej namiętności? Zabierz go na odlotowy rejs w mocno wyciętym i podkreślającym kształty kostiumie stewardessy! Twoim zadaniem będzie nie tylko serwowanie drinków, ale też odgadywanie każdego, nawet najbardziej ukrytego życzenia swojego pasażera, by był naprawdę zadowolony z Waszego wspólnego lotu!

Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym? Czas na porządki w sypialni! Koniecznie załóż do nich seksowny fartuszek i stringi, które nie pozwolą partnerowi pozostać obojętnym na Twoją obecność i z przyjemnością pomoże Ci w domowych obowiązkach i nie tylko… A jeśli czujesz, że w Twojej naturze jest też wyraźnie zwierzęca sfera fantazji, pora ją pokazać np. poprzez pełen drapieżności strój dzikiej kotki z pikantnymi dodatkami. Twoje słodkie mruczenie i zmysłowe ruchy szybko zwabią do łóżka!

Niegrzeczne fantazje warto podkreślić nie tylko erotycznymi gadżetami, ale też wyjątkowo zmysłowym i zaskakującym strojem – spośród naszych propozycji na pewno wybierzecie coś, co pozwoli na nowo rozpalić w Was dawny ogień namiętności… Pomysłowe i figlarne kostiumy pozwalają zaprezentować się partnerowi w zupełnie nowej roli, zbudować odpowiednie napięcie erotyczne, a nawet zainicjować subtelną grę w intymny teatr, którego finał może zaskoczyć Was oboje:)

Więcej seksownych kostiumów i przebrań do sypialni znajdziecie TUTAJ