Wibrujące Majteczki Orgazmowe na Pilota - Dorcel - Secret Vibe + stringi (zestaw)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Marc Dorcel (FR)
  • szt.
  • 251,58 zł

Secret Vibe od Marca Dorcela to nowoczesna wersja znanej zabawki erotycznej – wibrującego jajka. Idealne zarówno do zabawy solo jak i z partnerem/partnerką, jajeczko zostało stworzone w szczególności z myślą o paniach, które lubią sprawić sobie przyjemność w nietypowych miejscach bądź sytuacjach. Bezprzewodowy pilot to niewątpliwie jedna z mocnych stron tego gadżetu. Zapomnij o ograniczeniach i dyskomforcie związanym z okablowaniem. Zabawa z Secret Vibe to nowa jakość doznań, niezwykle prosta, intuicyjna obsługa oraz wygoda użytkowania.

 

W komplecie z jajeczkiem wibrującym znajdują się czarne stringi.

 

Umieść jajeczko w najbardziej pożądanym punkcie i ciesz się zmysłowymi doznaniami z zachowaniem dyskrecji. Podaj pilot swojemu partnerowi/partnerce i pozwól oddać kontrolę nad swoją przyjemnością. Secret Vibe posiada pilot z zasięgiem do 2 m oraz aż 10 poziomów wibracji, które z pewnością zaowocują niezliczoną liczbą niezapomnianych doznań.

 

Jajko wykonane jest w całości z wysokojakościowego materiału ABS, cechującego się dużą wytrzymałością. Testowane dermatologicznie, nie zawiera ftalanów ani innych szkodliwych substancji. Do zabawy z Secret Vibe można używać wszystkich rodzajów lubrykantów.

 

Parametry techniczne:

długość: 7,5 cm

średnica: 3 cm

10 trybów wibracji

wykonany w całości z wytrzymałego materiału ABS

bezprzewodowy pilot (zasięg 2 metrów)

urządzenie zasilane jest 2 bateriami AAA, a pilot 1 baterią LR23

produkt testowany dermatologicznie

posiada certyfikaty: CE, DEEE, ROHS