Bielizna Erotyczna - skromne ubranie, wielka zmiana

 

Jeśli uważasz, że bielizna erotyczna zarezerwowana jest dla aktorek filmów dla dorosłych, albo że bielizna w sypialni to zbędny szczegół, bo i tak trzeba się jej się szybko pozbyć, możesz dalej nie czytać. By móc czerpać z możliwości, jakie daje ekskluzywna bielizna erotyczna, potrzeba odrobinę fantazji i dystansu. A stąd już tylko krok do pikantnego i zabawnego seksu – takiego, który nigdy się nie nudzi  

 

Czym jest bielizna erotyczna? Koronkowe body, kuse stringi, pasy do pończoch w stylu retro, czy fikuśne nasutniki, a wszystko to najlepiej w ognistej, strażackiej czerwieni – to pierwsze co się kojarzy. I owszem, to już klasyki, bez których wiele par nie wyobraża sobie udanego i urozmaiconego seksu. Wbrew jednak powszechnej opinii, kategoria „bielizna erotyczna” jest znacznie szersza i każdy z jej elementów może spełniać inną funkcję. Przyjrzyjmy się jej. Być może warto na przezroczysty stanik warto spojrzeć nieco inaczej?

Bielizna erotyczna – dla kogo tak naprawdę jest?

Czarny bodystocking Kultura masowa, a zwłaszcza pornografia i magazyny dla panów z kategorii miękkiej erotyki, przyzwyczaiły nas do myślenia, że kobiety ubierają się, a raczej rozbierają (bo niektóre stroje pokazują więcej, niż zasłaniają) tylko dla mężczyzn. I że to wyłącznie męskie oko ma być zaspokojone dzięki bieliźnie erotycznej. To jednak nieprawda. Elegancka, wygodna i dobra jakościowo bielizna erotyczna to przede wszystkim, podobnie jak makijaż czy szpilki, silna podpora kobiecego poczucia seksapilu i własnej atrakcyjności. Kobieca seksualność, w przeciwieństwie do męskiej, to wypadkowa uczuć, samopoczucia, samoświadomości i emocji w danej chwili. Świadomość, że wyglądam świetnie i potrafię to podkreślić to najlepszy afrodyzjak, jaki wzmaga kobiece libido. Bielizna erotyczna do bodaj najprostszy sposób, by je podkręcić, a jeśli do tego partner westchnie z podniecenia, mamy pełen sukces.

 

 

Bielizna erotyczna: Sposób na nudę i zwolnienie tempa


Seksowna pielęgniarka  Bielizna erotyczna to też rozwiązanie drobnych łóżkowych problemów. Może ona okazać się zbawienna m.in. dla par z długim stażem, w których sypialni zaczyna wiać nudą. Wystarczy odrobina fantazji, dystansu i poczucia humoru, a zabawa w seksowną pielęgniarkę i doktora może przynieść niepodziewany efekt. A może wolelibyście zagrać ekskluzywną kurtyzanę i jej stałego klienta, fetyszystę pończoch, który rozpina je wyłącznie zębami? Nic nie stoi na przeszkodzie, by wymyślać scenariusze, w których spełnią się erotyczne fantazje obojga z was. Bielizna erotyczna może mieć też inne zastosowanie – wielu seksuologów i terapeutów par rekomenduje fikuśne gorsety, zapinane na setki haftek, lub koronkowe body, wiązane na tasiemki, jako sposób na... przedłużenie gry wstępnej. Jeśli twój partner nie ma zbyt wielu pomysłów na wzajemne rozgrzewanie i zawsze śpieszno mu do kluczowego momentu zbliżenia, może warto trochę wydłużyć, a jednocześnie urozmaić, drogę do rozkoszy właśnie za pomocą ciekawej bielizny. Nikt, tak jak kobiety, nie rozumie, że urozmaicona gra wstępna to gwarancja najlepszego seksu.

 

Bielizna erotyczna: Co warto wiedzieć?


satynowy szlafroczekPrzed kupieniem bielizny erotycznej, warto najpierw zapoznać się z asortymentem. Tu wybór jest naprawdę wielki i każda z kobiet, niezależnie od rozmiaru i śmiałości, może znaleźć coś dla siebie. Są bowiem i odważne, pończosznicze kombinezony – bodystocking, jak i zupełnie tradycyjne koszulki nocne, a także coś dla tych pań, które tuż po seksie lubią coś na siebie narzucić i niekoniecznie musi to być męski rozciągnięty T-shirt. Satynowy, zmysłowy szlafrok w wersji mini to jeden z najseksowniejszych elementów damskiej garderoby, jednak także on zalicza się do szerokiej kategorii bielizny erotycznej. Gdzie kupować bieliznę erotyczną? Tu najlepiej sprawdzają się sprawdzone sklepy internetowe. Po pierwsze mają największy wybór, po drugie – kupując przez internet unikniemy wzroku sprzedawcy, gdy będziemy jak w ulęgałkach, przebierać w pończochach, opaskach na oczy i strojach seksownej pielęgniarki. Dobrze jest też przymierzyć taką bieliznę w domu w świetle swojej sypiali. A już samo wybieranie zestawu bielizny erotycznej w sieci wraz z partnerem, może być niezłą zabawą, która pobudzi waszą wyobraźnię. Na zakupach online się pewnie tego wieczoru nie skończy.