Erotyczne Gry - Tutaj nie ma przegranych - Podejmujesz wyzwanie?

 

Zazwyczaj, gdy decydujemy się na jakąś grę (czy to sportową, czy jakąkolwiek inną, w której chodzi o współzawodnictwo) ewentualna przegrana smakuje gorzko. A co powiecie na grę, w której nie ma przegranych, a oboje graczy na końcu czeka przyjemność?

 

Chyba wszyscy z czasów młodości pamiętamy, ile emocji wzbudzała tak prosta gra, jak butelka. Możliwość pocałowania losowo wybranej osoby przyprawiała o ciarki na plecach i uczucie ekscytującego napięcia. W grach erotycznych nie chodzi wszak tylko o to, by szybko przejść „do rzeczy”, a właśnie o pobudzenie emocji, rozbudzenie fantazji i stopniowania ochoty na więcej. A teraz, kiedy jesteśmy dorośli, mamy duuużo większy wybór (już prawdziwie) erotycznych gier.

 

Dla kogo gry erotyczne?

 

Gry erotyczne to świetny sposób na urozmaicenie życia erotycznego dla wszystkich! Dużo frajdy znajdą w nich „świeże” pary, które lubią szalone zabawy w łóżku i nie boją się wyzwań, ale także ci, którzy ostatnio trochę narzekają na nudę i rutynę w relacji. Dzięki odgórnie narzuconym zasadom (na które notabene będziemy mogli zrzucić winę ; ) ) partnerzy mogą poznać lepiej swoje ciała, co sprawia im największą przyjemność, czy nawet skuszą się na wyjawienie najbardziej skrywanych fantazji, o których wstydzą się mówić na co dzień.

Nasza czytelniczka tak wspomina swoje pierwsze doświadczenie z erotyczną wersją popularnej gry:

 

„Z chłopakiem poznaliśmy wówczas, gdy oboje nie posiadaliśmy zbyt dużego w seksie. Mówiąc szczerze, był to mój pierwszy facet. Nasze początki były naprawdę trudne: wstydziłam się powiedzieć, co tak naprawdę mi się podoba, a co nie. Jemu równie średnio wychodziły starania. Oboje bardzo chcieliśmy, ale tak samo bardzo baliśmy się zawieźć oczekiwań drugiej strony. Aż pewnego dnia, po lekko zakrapianych urodzinach przyjaciółki postanowiliśmy (korzystając z wybornego humoru) zagrać w „Prawda czy wyzwanie”. Brzmi banalnie, prawda? Jednak cała atmosfera gry, podjęte wyzwanie, nie pozwoliło się poddać i stworzyło niezwykle sprzyjającą atmosferę do wyznania najskrytszych pragnień, sekretów i oczekiwań. Jednorazowa zabawa, a pozwoliła nam się naprawdę dobrze poznać. Nie muszę chyba dodawać, że reszta nocy była równie fantastyczna!” Agata, 23

 

Jak się bawić?

 

Jeżeli chodzi o gry i zabawy erotyczne to ogranicza nas tak naprawdę tylko nasza wyobraźnia. Zabawy w wyzwania, z kostkami lodu, rozbierany poker – to tylko niektóre z bazowych propozycji, jakie zna prawie każdy. Jeśli należymy do otwartych osób i znamy upodobania partnera bądź partnerki, możemy na własną rękę ustalać nowe, budujące napięcie zasady, które obu stronom zapewnią niezwykłą przyjemność. Możemy również skorzystać z gotowych pomysłów, czyli seks-gier, które można po prostu zakupić. Twórcy są naprawdę pomysłowi: karty z nowymi pozycjami, kostki z zadaniami do wykonania, odtworzenie scen z najlepiej znanych filmów dla dorosłych. Co więcej, erotyczne gry nie zostały stworzone tylko z myślą o parach. Będą także świetnym urozmaiceniem wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. To te zaprojektowane po to, by nieco krępującymi pytaniami czy rozkazami ubarwić ostatnią noc wolności przyszłym małżonkom. Dodatkowo, taka gra to doskonały pomysł na prezent! Niejeden z pewnością chciałby sobie ją sprawić, ale przecież nieco się krępuje ; )

 

 

Jak się okazuje, gry erotyczne to nie tylko dobra zabawa, ale także wzajemne poznawanie siebie. Nie potrafisz zaprojektować własnej? Zerknij na: TUTAJ i wybierzcie coś wspólnie!