Feromony czyli sposób na atrakcyjność bez wysiłku

 

Atrakcyjność mężczyzn i kobiet to zdecydowanie rzecz gustu, są jednak osoby, które pomimo "średniego"wyglądu potrafią w szczególny sposób przyciągnąć swoją uwagę. Wielu naukowców już bardzo dawno odkryło, jaki jest tego powód – jest to zdecydowana zasługa sporego stężenia wydzielanych przez ich ciało bezwonnych feromonów, czyli lotnych sygnałów atrakcyjności, które działają na podświadomość i instynkty innych członków grupy, wywołując tym samym szybki efekt pożądania i zainteresowania. Od czasu kiedy udało się stworzyć feromony syntetyczne, każdy może wzmocnić swą indywidualną atrakcyjność i sprawić, że nawiązywanie kontaktów oraz osiąganie celów biznesowych a także prywatnych stać się może dużo łatwiejsze!

W obecnych czasach siła oddziaływania naszych naturalnych feromonów może być dużo słabsza poprzez używanie dużej ilości kosmetyków, natomiast szybkie i pełne stresu tempo naszego życia może sprawić, że wydzielamy ich o wiele mniej niż nasi przodkowie. Dlatego też istnieją powszechne problemy w znalezieniu odpowiedniego partnera czy partnerki oraz zakłócenia w komunikacji międzyludzkiej, utrudniające jednocześnie budowanie relacji osobistych i zawodowych.

Feromony mogą wzmocnić naszą siłę przekonywania, budując jednocześnie wzajemne zaufanie a co za tym idzie ułatwiając negocjacje. Dużo łatwiejsze byłoby nasze życie, gdyby feromony mogły na co dzień towarzyszyć nam w bieżących sytuacjach – na spotkaniach towarzyskich, biznesowych czy rodzinnych.

Jest bardzo dobre rozwiązanie – na rynku są dostępne feromony dedykowane różnym potrzebom i oczekiwaniom poszczególnych osób. Poszukując tych idealnych dla siebie feromonów, warto zwrócić uwagę na ich pochodzenie, stężenie i opinie, jakie dotychczas pojawiły się na ich temat. Z tego też powodu rekomendujemy Wam sprawdzone feromony marki PheroStrong o działaniu, które znalazło oddźwięk w wielu bardzo pozytywnych recenzjach – rekomenduje je m.in. Anna Nowak-Ibisz, czyli popularna Pani Gadżet! Są bardzo mocno skoncentrowane, dlatego użycie tylko kilku kropli pozwala na ich bardzo skuteczne działanie.

Aby je dodatkowo wzmocnić, warto wiedzieć, na które miejsca na ciele najlepiej je aplikować – a więc na szyję, w zagłębienia w okolicach uszu oraz na przeguby dłoni, ponieważ tam właśnie krew pulsuje mocniej, powodując wzmożoną temperaturę ciała w tych okolicach. Poza tym podczas rozmowy często druga osoba nachyla się ku nam, co pozwala feromonom działać bardziej bezpośrednio na jej zmysł powonienia, choć oczywiście w czystej postaci są bezzapachowe.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by dodać feromony do swoich ulubionych i często używanych perfum! Przyjemny zapach zawsze wpływa na wzbudzenie zainteresowania – zwłaszcza u płci przeciwnej, dodatkowo pobudzając zmysły. Taki dodatek na pewno nie zmieni ich zapachu, natomiast będzie tajnym sprzymierzeńcem w subtelnej grze damsko-męskiej, w której przecież chcemy być intrygującym obiektem pożądania.

W ten oto sposób nauka, tworząc mieszanki wyciągów roślinnych i substancji chemicznych o działaniu identycznym jak naturalne feromony, daje nam prawdziwą moc przyciągania właściwych ludzi. Dzięki ich dostępności i przystępnej cenie stosują je już powszechnie zarówno kobiety jak i mężczyźni, aby bardzo skutecznie wpływać na zachowanie innych osób i dzięki temu zmieniać swoje życie na lepsze! Pamiętajcie, że feromony budują nasz pozytywny wizerunek nie tylko w oczach naszych partnerów, ale również kontrahentów i osób, od których zależy nasza przyszłość. Feromony wpływają pobudzająco także na nas, dodając nam energii i pewności siebie. Chcemy przecież być odbierani jako osoby przyciągające uwagę, wzbudzające zaufanie i atrakcyjne dla płci przeciwnej. Osiągnięcie tego jest dziś na wyciągnięcie ręki!

W gamie produktów PheroStrong znajdziecie nie tylko koncentraty feromonów dla kobiet i mężczyzn, ale także pobudzające zmysły i zarazem pielęgnujące skórę olejki do masażu dla par, oraz duży wybór umiejętnie skomponowanych perfum z ich dodatkiem, które znacząco podkreślą atuty naszego typu osobowości, wzmacniając naszą atrakcyjność i wyjątkowość w oczach innych w dyskretny i natychmiastowy sposób.

Do kobiecych perfum są dodawane feromony odpowiadające za pobudzenie psychofizyczne oraz te stanowiące silny wabik seksualny – odpowiedniki naturalnych kopulin. Doskonale komponują się zarówno z romantycznymi nutami zapachowymi, w których dominują wonie owocowo-kwiatowe, jak i z zapachami morza, cytrusów czy ziemi, preferowanymi przez kobiety aktywne i i niezależne. Wśród feromonów męskich,dodawanych do perfum, możemy wyróżnić te odpowiadające za dominację, wzbudzanie szacunku i podnoszenie atrakcyjności seksualnej w oczach kobiet.
W obu przypadkach
feromony wzbogacają je i powodują, że zapach staje się naszym znakiem rozpoznawczym, a ludzie chętniej przebywają w naszym towarzystwie.

Jeśli nieśmiałość to Twoja silna cecha, a chcesz stać się duszą towarzystwa i zmienić swe życie w pasmo ekscytujących przygód i intrygujących znajomości, wypróbuj sposób sprawdzony i polecany przez tysiące zadowolonych kobiet i mężczyzn! Feromony to prosta droga do łatwiejszego uwodzenia, lepszego związku, korzystniejszych kontraktów i lepszej pracy. Wpływają też na rozniecenie przygasłego ognia namiętności w długoletnim związku, wzmacniając pociąg seksualny i pomagając w osiągnięciu orgazmu. W wielu sytuacjach działają jak niewidzialny magnes, przyciągający właściwych ludzi i sukces do Twojego życia!

Już dziś zamień swoje marzenia w rzeczywistość – dzięki feromonom PheroStrong!

Duży wybór skutecznych feromonów PheroStrong znajdziecie TUTAJ