Lubrykanty, Żele Intymne Stymulujące Doznania - Ile Kosztują, Gdzie Kupić?

 

Moc doznań intymnych w łóżku nie zawsze jest tak intensywna jak chcemy. Bardzo szybkie tempo życia, stres a także długi staż małżeński wpływają na obniżenie libido i problemy z osiągnięciem odpowiednich przeżyć intymnych. Bielizna erotyczna i nowe gadżety erotyczne dla par bywają czasem pewnym rozwiązaniem, ale należy czasami działać nieco mocniej, aby nasze ciało ponownie stało się źródłem rozkoszy. Należy pamiętać, że nie tylko faceci oczekują mocniejszych wrażeń i chcą mocniejszych bodźców erotycznych, dlatego też czasami warto zaopatrzyć się w lubrykanty i żele intymne, które posłużą obojgu partnerom. Dobry lubrykant / żel stymulujący można kupić już za kilkanaście złoty, a jego pojemność wystarcza na bardzo wiele użyć – dzięki precyzyjnej pompce czy aplikatorowi dzięki, któremu można odpowiednio dozować lubrykant.

 

Oferta lubrykantów, żeli intymnych na rynku jest bardzo duża i każdy może znaleźć coś idealnego dla siebie. Lubrykanty są całkowicie bezpieczne dla naszej skóry i zdrowia, posiadają odpowiednie atesty, a ich składy są lekkie i ułatwiają ich delikatne rozprowadzenie po ciele nie pozostawiając efektu lepiącej się skóry. Lubrykanty o idealnym składzie mogą przywrócić odpowiedni odczyn pH miejsc intymnych, pomagając jednocześnie odbudować prawidłową florę bakteryjną  okolic intymnych, zapobiegając jednocześnie infekcjom. Lubrykanty w swoich składach zawierają substancje i wyciągi roślinne, takie jak guarana, L-arginina a także żeń-szeń. Bardzo często łączą w sobie właściwości zwiększające wrażliwość na bodźce intymne z jednoczesną funkcją nawilżającą, rozgrzewającą bądź chłodzącą. Działają na wzrost podniecenia u kobiet i mężczyzn, pomagając jednocześnie zapewnić wyjątkowe doznania intymne i o wiele szybsze osiągnięcie orgazmu przez oboje partnerów. Ważnym atutem stosowania lubrykantu jest również szybsza erekcja oraz unikanie otarć i mikrourazów podczas stosunku intymnego. Dostępne są lubrykanty i żele intymne na bazie wody oraz  silikonu, dlatego też można wybrać dla siebie bardziej odpowiedni do indywidualnych potrzeb i stosować na specjalne partie ciała, na przykład na łechtaczkę, piersi albo brzuch.

Lubrykanty i żele stymulujące dzięki swej konsystencji mogą rozwiązać również problemy intymne, na przykład u Pań, które mają problem z dojściem do orgazmu lub cierpiących na suchość pochwy. Lubrykanty można polecić również kobietom w dojrzałym wieku, jako sposób na zapewnienie sobie i partnerowi przyjemnego wrażenia wilgotności miejsc intymnych już od samego początku pieszczot intymnych a także jednocześnie odpowiedni poślizg podczas stosunku. Działają na tyle długo, że z reguły nie ma konieczności ich wielokrotnego stosowania podczas jednego stosunku.

Lubrykanty i żele rozgrzewające mają na celu podnieść temperaturę ciała w danym miejscu intymnym poprzez poprawę ukrwienia okolic intymnych i jednocześnie w bardzo delikatny sposób rozluźnić mięśnie odpowiadające za orgazm. Lubrykanty mogą działać stymulująco w czasie penetracji intymnej, ułatwiając jednocześnie osiągnięcie upragnionego orgazmu. Delikatne uczucie rozgrzanego ciała udzielić się może obojgu partnerom i jednocześnie wzniecić niebotyczny żar zmysłów erotycznych! Zastosowanie lubrykantu zdecydowanie może wpływać na przedłużenie intymnego spotkania, a w zimniejsze wieczory taki lubrykant jest nieoceniony, by pomóc zapomnieć o zimnie i przenieść partnerów w tropikalny świat uniesień i wielokrotnych upragnionych orgazmów.

Dla osób bardziej wymagających są lubrykanty i żele smakowe oraz zapachowe, by oprócz działania stymulującego wzniecały przyjemność, która wynika ze zmysłowej bądź bardzo intensywnej woni, oraz smakowania ciała partnera/partnerki podczas tych upojnych chwil. Docenić to mogą przede wszystkim Panie, ponieważ są bardziej wrażliwe na doznania węchowe i smakowe, a osiągnięcie przez nie orgazmu czy podniecenia zależy w dużej mierze od większej ilości czynników zewnętrznych niż w przypadku facetów. Opakowania takich kosmetyków erotycznych są niezwykle gustowne i mogą dostarczyć czysto wrażeń estetycznych – warto więc pamiętać aby zapewnić sobie odrobinę luksusu, która może zadecydować o lepszej jakości naszego życia intymnego

Często niedoceniana jest pobudzająca rola żelu intymnego (lubrykantu) przede wszystkim wtedy, kiedy nie mamy już ochoty na seks lub brak nam wolnego czasu na długą grę wstępną. Użytkownicy w swoich opiniach podkreślają, że poziom działania lubrykantu odpowiada często efektowi, jaki może dać nawet wiele minut stymulacji oralnej. Efekt gotowości, ekscytacji i podniecenia może pojawić się dzięki niemu o wiele szybciej, a ukrwienie narządów płciowych może w bardzo znacznym stopniu wzrosnąć i jednocześnie doznania podczas seksu mogą być bardziej intensywne.

 

Lubrykanty i żele stymulujące można stosować również podczas zabawy erotycznej w pojedynkę, przede wszystkim przy stosowaniu gadżetów erotycznych typu wibrator czy dildo. Dzięki stosowaniu lubrykantów zabawa intymna może być dużo bardziej przyjemniejsza, pełniejsza doznań i może zyskać nowszy wymiar przyjemności. Dlatego też warto sprawdzić, który lubrykant jest stworzony właśnie dla Waszych zabaw intymnych, abyście mogli czerpać dzięki temu więcej przyjemności z seksu – zawsze kiedy tylko macie na to ochotę.

SPRAWDŹ ogromny wybór lubrykantów i żeli stymulujących TUTAJ

https://sekrecik.pl/category/sex-drogeria-zele-lubrykantyhttps://sekrecik.pl/category/sex-drogeria-zele-lubrykanty