Perfumy - Jakie Wybrać - z Feromonami czy bez Feromnów

 

Zapachy (perfumy) nas otaczające, odgrywają niezwykłą rolę w naszym dniu codziennym. Uwielbiamy otaczać się przyjemnymi zapachami od kiedy wynaleziono perfumy, kobiety są w szczególności ich wielkimi fankami. I mimo tego, że ich zapach już po kilku minutach staje się niewyczuwany dla ich właścicielki, to dla otoczenia jest jedyną w swoim rodzaju informacją o jej upodobaniach, a nawet charakterze. Dlatego też pamiętajmy, że perfumy stają się naszym znakiem rozpoznawczym – także przy pierwszym kontakcie z inną osobą.

 

Pani o zmysłowej naturze i romantycznym usposobieniu bardzo często wybierają lekkie, kwiatowe zapachy. Kobiety twardo stąpające po ziemi, obdarzone cechami przywódczymi zazwyczaj sięgają już po nieco mocniejsze nuty zapachowe – takie jak drzewne czy morskie. Aktywny styl życia i jednocześnie pogodny charakter kojarzą się w szczególności z ożywczymi zapachami cytrusowymi.

 

Każdy z nas ma swoje najbardziej ulubione perfumy, które doskonale współgrają z naturalnym zapachem naszej skóry i odzwierciedlają naszą osobowość. Mają one niezwykle dużo zalet, jednak oprócz poprawienia naszego nastroju i dania nam  poczucia luksusu oraz pobudzenia zachwytu u innych osób, nie potrafią wpływać na zachowanie i decyzje osób, na których nam zależy. Dlatego powstały perfumy z dodatkiem feromonów – substancji pozbawionych wyraźnego zapachu, które jednak skutecznie działają na podświadomość drugiej osoby.

Naturalne feromony występują w każdym ciele i na poziomie relacji damsko-męskich są nośnikiem erotycznej informacji o wyjątkowej atrakcyjności danej osoby. To właśnie dzięki nim wydajemy się bardziej pociągający i intrygujący od innych. Ułatwiają nawiązanie kontaktu z potencjalnym partnerem, wpływają również na wzbudzenie zaufania i podnoszą poziom pożądania. Efekt ich działania nie daje się racjonalnie wytłumaczyć, gdyż działają na naszą podświadomość, a co najważniejsze – ich sile przekazu poddaje się każdy, bez względu na poglądy, wykształcenie czy wiek.
Pozyskanie naturalnych feromonów do produkcji perfum byłoby bardzo trudne, więc stworzono mieszanki wyciągów roślinnych i substancji chemicznych, które działają identycznie jak nasze naturalne feromony, ale dodatkowo mają jeszcze tę zaletę, że można je dodać do perfum i nie kosztują majątku.

Czy jeszcze macie wątpliwości, co wybrać: tradycyjne perfumy, czy perfumy z feromonami?

Te pierwsze dają tylko piękny zapach, zaś te drugie – dają tak naprawdę prawdziwą moc przyciągania właściwych ludzi. Już jakiś czas temu odkryto ich przydatność w biznesie, by podnieść sprzedaż czy skuteczność działania w danej branży. Stosują je kobiety i mężczyźni, by podnieść swą atrakcyjność i osiągnąć inne cele prywatne i zawodowe. Dlaczego więc nie możemy wykorzystać ich również do naszych własnych, tylko nam znanych celów…?

Wiele osób marzy o znalezieniu swojej drugiej połówki. Trzeba jednak dać jej sygnał, że jesteśmy – dostępni, atrakcyjni, stworzeni właśnie dla niej! A tego możemy dokonać właśnie dzięki odpowiednio dobranym feromonom, które staną się naszym „miłosnym CV”, skierowanym właśnie do naszego ideału… A kiedy on lub ona już nas odnajdzie, te same feromony pomogą wzniecić prawdziwy pożar namiętności!

Feromony nie oddziałują na zmysł powonienia w tradycyjnie rozumiany sposób, lecz trafiają ze swym przekazem bezpośrednio do mózgu, uaktywniając tam procesy odpowiedzialne za popęd płciowy i postrzeganie drugiej osoby. Dzięki nim możemy więc skutecznie wpływać na budowanie swego wizerunku w umysłach innych ludzi!

Używając feromonów jako dodatku do perfum sami stajemy się pod ich wpływem bardziej pobudzeni, a to z kolei sprawia, że zwracamy na siebie uwagę jako osoba szczególnie ożywiona, błyskotliwa, spontaniczna i pewna siebie. Zastanówmy się teraz, kto ma szansę nam się spodobać? Zamyślona kobieta i zamknięty w sobie mężczyzna raczej nie przyciągną naszej uwagi swoją postawą, a nawet zniechęcą nas do zainicjowania bliższego kontaktu. Natomiast ktoś, kto wyróżnia się na tle otoczenia, narzuca mu swój styl bycia, tryska humorem i zaraża dobrą energią, na pewno zyska przychylność, zainteresowanie i szacunek innych. A stąd już krótka droga do nawiązania bliższej znajomości z kimś równie interesującym, która ma dużą szansę, by przerodzić się w coś więcej…

 

Czas więc wybrać swoją nutę zapachową i cieszyć się piękną wonią oraz nowymi znajomościami, których nawiązanie ułatwi tajna broń, zawarta w perfumach z feromonami. Są dyskretne i nikt nawet nie będzie podejrzewał, że używacie feromonów! Jedyny problem to zdecydowanie się na jeden konkretny zapach, bo ich gama jest bardzo szeroka i kusząca…

Niezwykle duży wybór perfum z feromonami znajdziecie TUTAJ