Pierścienie erekcyjne mogące wydłużyć współżycie: powiedz TAK!

 

Co zrobić, by seks był jeszcze lepszy niż dotychczas? Próbowaliście już wielu gadżetów, olejków, technik, pozycji, ale to wciąż nie to? Słyszałaś już o pierścieniu erekcyjnym? To jeden z niedocenianych łóżkowych dodatków, które mogą znacznie wydłużyć współżycie (a na zbyt krótki seks narzeka wiele par). Dowiedz się, jakie ma zastosowanie, jak go używać i jakich efektów się spodziewać

 

Pierścień erekcyjny jest cieszącym się sporą popularnością gadżetem erotycznym, który pomaga mężczyznom mającym problemy ze wzwodem w wydłużeniu erekcji, a często także zintensyfikowaniu doznań partnerki podczas stosunku. Pozwala on na wydłużenie czasu wzwodu nawet do 20 minut. Taki gadżet sprawdzi się także jako urozmaicenie stosunku u osób, które nie mają żadnych problemów na tle seksualnym, a chcą zwiększyć doznania. Na rynku bowiem dostępne są modele z wypustkami, wibrujące, czy stymulujące łechtaczkę. Urządzenie to jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia, jednak przy wyborze należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonane, żeby uniknąć ewentualnych podrażnień czy reakcji alergicznych.

 

Jak wybrać idealny gadżet?

Wszystko zależy od tego, na jaki materiał się decydujemy. Na rozpoczęcie przygody z pierścieniami erekcyjnymi najlepszym rozwiązaniem będzie zakup pierścienia wykonanego z elastycznego materiału. Silikon, termoplastyczna guma czy lateks sprawdzą się tutaj najlepiej. Przy wyborze warto także zwrócić uwagę na to, jak będzie przebiegała późniejsza pielęgnacja i czyszczenie gadżetu. Jeżeli chodzi o doświadczonych użytkowników, mogą oni sięgnąć po pierścienie wykonane na przykład ze stali chirurgicznej, ale wówczas należy znać wymiary. By dokonać trafnego zakupy, trzeba dokładnie wymierzyć członka.

 

Jak tego używać?

Na początku nie należy przesadzać z czasem. Pierwsze użycia pierścienia erekcyjnego nie powinny przekraczać 10 minut. Zakłada się go na członka lub na członka i jądra. Można to zrobić przed, jak i w trakcie erekcji. Pierścienie nie rozciągliwe zakłada się nieco trudniej, a do ich ściągnięcia może okazać się niezbędny lubrykant. Wydepilowane wcześniej miejsca intymne mogą znacznie ułatwić cały proces.

 

Dobry dla zdrowia

Wiedziemy dość stresujący tryb życia, czego powodem jest fakt, że wielu mężczyzn współcześnie skarży się na problemy z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji. Pierścień erekcyjny nie służy wyłącznie potęgowaniu przyjemności partnerów, ale może być także pomocny w walce z kłopotami ze wzwodem. Jeśli zatem problem z potencją nie jest uporczywy, a mężczyzna nie czuje się gotów by skorzystać z pomocy specjalisty, warto skłonić go do wypróbowania takiego gadżetu. Pierścień erekcyjny może pomóc w uporaniu się z takimi problemami, ponieważ ogranicza odpływ krwi z żył penisa i utrzymuje erekcję, naśladując naturalne procesy zachodzące w organizmie mężczyzny – gdy w efekcie podniecenia mózg zaczyna wysyłać sygnały do członka, powodując napływ krwi do jam prącia, które następnie wywierają ciśnienie na żyły, blokują odpływ krwi i powodują wzwód. Powiedz TAK nowemu wymiarowi przyjemności!

 

Pierścienie erekcyjne i inne gadżety znajdziesz na: https://sekrecik.pl/category/nasadki-na-penisa-pierscienie-erekcyjne