Prezent - Kajdanki czy Więzy, Pieścidełko czy Bicz ?

 

Prezent w związku to czasami trudne zadanie. Trzeba niezwykle wielkiej intuicji i znajomości zainteresowań partnera / partnerki, a jego niezwykłym atutem może okazać się to, że może sprawić przyjemność dla obojga partnerów. Co w takim razie wybrać, aby spełnić Wasze wspólne fantazje.

Gama erotycznych drobiazgów i dodatków jest bardzo duża – pozostaje jedynie zdecydować się, czy prezent ma pobudzić głębsze, czy też bardziej subtelne doznania!


 

Kajdanki jako zmysłowy dodatek

Polecamy je osobom ceniącym sobie większy dreszczyk emocji! W przypadku kiedy pragniecie w pełni oddać się we władanie partnerki czy partnera i pozwolić jemu czy jej rozdawać karty tej nocy, to nie pozostaje nic innego jak nie mieć nic przeciwko aby dać się „zniewolić czy zaaresztować". Taki element niepewności, jak nasza uległość może być przez niego (przez nią) spożytkowana w bardzo przyjemy sposób, może dodać szczególnego smaczku igraszkom sypialnianym. Kolejnym razem zamieńcie się rolami aby to ona lub on była (był) Twoim „niewolnikiem".
Seksowne kajdanki są zaprojektowane w taki sposób aby nie sprawiały dyskomfortu – bardzo często otulone są futerkiem, a w przypadku kiedy są wykonane tylko z metalu, to mogę przypominać bardziej ozdobę niż „środek przymusu bezpośredniego”. Przyznajcie samie, że dodająca stylu i elegancji łóżkowa biżuteria to niezwykle niestandardowy pomysł na prezent.

 


Więzy rozkoszy - super gadżet do sypialni

Jest to bardziej delikatna wersja kajdanek, przygotowana specjalnie do krępowania ciała w sposób, który zaakceptują obie strony nawet te zdecydowanie przeciwne opcji sado-maso w łóżku. Wybór więzów jest bardzo duży i nie ogranicza się jedynie do długich szarf. Często są to finezyjnie uszyte, mające specjalne mankiety, które zakłada się na nadgarstki i co jednocześnie ważne, zwracają uwagę niezwykłymi kolorami, często kontrastującymi z odcieniem skóry. Zmysłowy i niezwykle przyjemny w dotyku materiał z jakiego są wykonane dodatkowo stymuluje ciało, a niezwykle podniecające odczucie zniewolenia jest spotęgowane przez ciekawość aby sprawdzić co wydarzy się za chwilę.

 

Bicze jako delikatne, seksowne muskanie ciała

Erotyka z jaką mamy obecnie do czynienia wyzwala w nas niezwykłe emocje, które domagają się wyjątkowego  zaakcentowania i wyrażenia – czasami także w bardziej zdecydowany sposób. Niegrzeczna czy też  niesubordynowana partnerka czy partner z pewnością zasłuży na taki właśnie prezent. Przy pomocy delikatnie wyglądającego pejczyku można zainicjować w sypialni zupełnie nowe doznania, dzięki którym podgrzejecie atmosferę i pozwolicie odkryć nowe  sposoby pobudzenia przygasającej namiętności. Bardzo ekscytujące może okazać się to, że po wielu latach związku poznajecie zupełnie nowe oblicze partnera czy partnerki. Może się przy okazji okazać, że taka właśnie „kara” będzie  dla niego czy też dla niej od dawna wyczekiwaną nagrodą.

 

Pieścidełko jako źródło niezwykłych doznań

Wiele osób pragnie rozpieszczać ciało partnera / partnerki aby dawać niesamowite doznania, które zapamięta na zawsze? Postawcie na delikatność i zmysłowość lekkich piórek oraz puszków, dzięki którym będziecie głaskać, zmysłowo muskać i drażnić skórę spragnioną delikatnej stymulacji. Pieścidełka dają super ogromne możliwości docierania do najintymniejszych zakątków ciała. Takiej pieszczocie nie oprze się nawet niezwykle twardy facet, a kobietom dostarczy ona wyjątkowych wrażeń. Ten prezent świadczy o niezwykłej subtelności i wyczuciu potrzeb partnera czy partnerki, dlatego też może okazać się strzałem w dziesiątkę.

 

Idealny prezent na każdą okazję to taki, dzięki któremu rozgrzejecie się do czhttps://sekrecik.pl/category/gadzety-erotyczne-bdsm-niewolnictwoerwoności podczas gry wstępnej. Pejcz, kajdanki, więzy, pieścidełko to elementy niezwykle wzbogacające pieszczoty, a wielokrotność scenariuszy z ich użyciem, dostosowanych do danej sytuacji i ulubionych fantazji, jest praktycznie nieograniczona.

Bardzo duży wybór niezwykłych pomysłów na zmysłowy prezent znajdziecie TUTAJ