Rewolucja Przyjemności Intymnej. Strap-On czyli Nowe Doznania

 
Pozyskiwanie zupełnie nowych obszarów doznań i urozmaicania przyjemności intymnej stało się synonimem pielęgnacji związku. Nie ma tutaj miejsca na tematy tabu czy też niepotrzebne zahamowania. Różnorodność na płaszczyźnie obustronnych fantazji i oczekiwań może stać się zasadą obowiązującą w każdym związku. Spośród  gadżetów erotycznych, które mogą w zdecydowanym stopniu urozmaicić życie intymne par zarówno hetero jak i  homoseksualnych, wyjątkowe miejsce zajmują penisy typu strap on
 
 
Trend na używanie penisów typu strap on rozpoczęła się wśród zachodnich krajów już wiele lat temu. Na początku służyły one urozmaiceniu intymnych zbliżeń pomiędzy dwiema kobietami, ale niedawno kobiety zaczęły stosować strap-on również do stymulacji analnej swoich partnerów (mężczyzn), szukając nowych doznań erotycznych. Tak zwane uprzęże z dildo można zakładać na udo, biodra, czy też na nadgarstek oraz na twarz - zależy to od ich rozmiaru i rodzaju konstrukcji. Dzięki temu jest bardzo dużo opcji dopasowania do szczególnych potrzeb oraz wymagań, aby stymulacja była wyjątkową przyjemnością.


Najważniejsze jest aby para była w pełni zadowolona z takiego gadżetu, dlatego też warto uzgodnić ze sobą to zagadnienie. Zaskakiwanie partnera  czy partnerki tego typu prezentem może spowodować niepotrzebne zaskoczenie i wcale nie posłużyć wówczas słusznej sprawie. Jednak kiedy już oboje partnerów ustali, że fantazje obydwu stron są zbieżne, warto przed zakupem wziąć pod uwagę kilka ważnych elementów, które stanowią o wyborze konkretnego modelu strap-on.

Bardzo ważną rzeczą jest jakość wykonania oraz materiał, z jakiego wykonano strap-on. Dość istotne jest to aby były one w pełni bezpieczne dla użytkownika oraz trwałe. Niezwykle popularne są: skóra, ABS oraz silikon medyczny. Należy pamiętać, że skórzane uprzęże bardzo dobrze dopasowują się do kształtu ciała i są cenione przez kupujących jako super wygodne przede wszystkim ze względu na subtelną miękkość skóry. Silikon, z którego często produkuje się dilda, może szybko nagrzać się do odpowiedniej dla nas temperatury i może dać nam idealne uczucie subtelnej stymulacji.

Dość istotną sprawą jest właściwy rozmiar strap-on w przypadku kiedy nie kupujemy regulowanej uprzęży. Zakup za bardzo wąskiej lub za bardzo szerokiej uprzęży nie będzie służył komfortowi jej stosowania i może sprawić dość znaczny kłopot w utrzymaniu stabilności całego urządzenia. Odpowiednio dobrana uprząż powinna dokładnie przylegać do ciała, dzięki czemu możemy uniknąć nieprzyjemnych uszkodzeń skóry podczas jej przesuwania się na ciele, jak również bólu z tym związanego i śladów po za bardzo obciskających ciało paskach. Z tego też powodu dobrym wyborem mogą się okazać dobrze uszyte regulowane uprzęże, które posiadają sprzączki oraz większą ilość dość gęsto rozmieszczonych otworów lub rzepy, które pozwalają na ich dokładną regulację. Dzięki temu są one zakupem na długie lata, bez obowiązku wymiany w przypadku przybrania na wadze lub schudnięcia.

Spraw dobrania odpowiedniego rozmiaru dilda w strap-on także jest sprawą do uzgodnienia. Za duże dildo może sprawiać ból w trakcie penetracji, natomiast za małe dildo nie będzie dawać odpowiedniej stymuluji. Kształt dilda oraz funkcje także należy wziąć pod uwagę – są w tym przypadku do wyboru kształty bardzo fantazyjne i klasyczne, oraz dilda do podwójnej stymulacji jak i pojedyncze, część z nich również z opcją wibracji. Są również wersje gdzie do jednej uprzęży można podpiąć kilka dild, aby móc zastosować je zamiennie – w zależności od aktualnych preferencji.

W momencie kiedy już kupimy nasz super strap on, jest czas na jego wypróbowanie. Zamocowanie uprzęży tak, aby było ono stabilne, może zająć chwilę ale wymaga precyzji, aby podczas intymnych igraszek nie nie było potrzeby nagłego poprawiania. Należy w tym celu otworzyć paski uprzęży, które przytrzymują kółko do mocowania dildo, następnie wsunięciu dilda, a potem wciśnięciu tych pasków w obręb kółka. Może się okazać, że po kilku zastosowaniach można już nabrać w tym doświadczenia. Należy pamiętać aby utrzymać gadżet erotyczny strap-on w czystości. W tym celu wystarczy opłukać strap-on w letniej wodzie, dodając delikatnego środka myjącego, które może pomóc w idealnym wyczyszczeniu.

Często bywa tak, że żałujemy rzeczy, których nigdy nie zrobiliśmy. Czy warto więc odmówić spróbowania  pomysłowych gadżetów, które w zdecydowany sposób mogą na nowo rozpalić żar namiętności pomiędzy partnerami, a może nawet pomogą uchronić przed zdradą i rozpadem związku? Strap-on to nie wyłącznie sposób na wzbogacenie życia intymnego na przykład poprzez zamianę ról, ale także dobra alternatywa dla chwilowych problemów z erekcją u Panów. Zachęcamy więc do zastosowania odrobiny innowacyjności w swhttps://sekrecik.pl/category/gadzety-erotyczne-strap-onojej sypialni.

Niesamowity wybór STRAP ON możecie znaleźć TUTAJ