Wibratory - czyli jak zrobić sobie dobrze

 

Obowiązki dnia codziennego każdej z kobiet to obowiązki, wyzwania oraz często występujący stres. Aby temu sprostać, warto chwilami podarować samej sobie chwilkę niezwykłej przyjemności, która dostarczyć może odprężenia oraz energii na następne dni. Jeżeli jesteś singielką lub Twój facet jest daleko, a chcesz przeżyć coś fascynującego i jednocześnie zrelaksować się w przyjemny sposób – podpowiadamy, jaki wibrator wybrać, aby spełnił Twoje najgłębsze fantazje.

Gadżety erotyczne to możliwość wzbogacenia życia erotycznego. Wybierz spośród bardzo wielu kolorów, kształtów, rodzajów oraz przede wszystkim rozmiarów wibratorów, które różnią się także ilością i częstotliwością trybów wibracji. Na początek swoich igraszek w pojedynkę warto wybrać te niewielkich rozmiarów, lub z dodatkową nakładką, która w razie potrzeby zapewni większy rozmiar. Kilka trybów wibracji połączonych z pulsacją pozwoli sprawdzić, który jest optymalny na początku, a który w trakcie oraz na finał Twojej zabawy solo. Sterowanie nimi jest możliwe za pomocą przycisków, pilota lub nawet aplikacji na smartfon czy tablet!

Bardzo ważne jest, by gadżet, który ma tak bliską styczność z naszym ciałem i jest poddany działaniu jego temperatury, był wykonany z odpowiedniego tworzywa, nie zawierającego szkodliwych czy uczulających substancji, jak np. ftalany. Istotne jest też, by nie sprawiał problemów z utrzymaniem w czystości. Idealny jest tu silikon medyczny, który poza bezpieczeństwem korzystania, jest również przyjemny w dotyku, dość elastyczny i szybko nagrzewa się, co daje dodatkowe uczucie komfortu podczas stosowania. Aby utrzymać jego higienę, wystarczy ciepła woda z dodatkiem mydła lub żelu do higieny intymnej. Obecnie wodoodporność wibratorów jest już standardem, więc nie trzeba się przejmować, że ulegną uszkodzeniu podczas mycia czy używania podczas kąpieli.

Poza bezpieczeństwem stosowania ważny jest też kształt wibratora. Jeśli lubisz modele bardziej klasyczne, polecamy wibratory o zaokrąglonych, opływowych kształtach, które zapewniają wyjątkowo przyjemne doznania i to nie tylko dzięki odpowiednio głębokiej penetracji. Są one świetnie dopasowane do wyjątkowo wrażliwych kobiecych miejsc. Dodatkowa stymulacja łechtaczki czy punktu G jest bardzo pożądana, gdy chcesz szybko osiągnąć swój cel. A jeśli masz ochotę na dłuższą sesję, wystarczy zmienić tryb wibracji na wolniejszy i delektować się stopniowo rosnącym napięciem…

Dla miłośniczek nowoczesności i stylu smart polecamy bardziej finezyjne gadżety – bo kto powiedział, że wibrator musi mieć oczywisty wygląd? Niewinnie wyglądający motylek czy niezbędna w każdej kobiecej torebce pomadka nie wzbudzą niczyich podejrzeń, nawet jeśli zabierzesz je ze sobą w bardziej publiczne miejsce, by w każdej chwili móc z nich skorzystać. Niewielkie rozmiary okazują się ich prawdziwym atutem, a zaskakująca w tym kontekście moc zapewni podwójnie ekscytujące przeżycia!

I ostatnia kwestia – zasilanie. Do wyboru jest bateryjne oraz polegające na uprzednim naładowaniu wbudowanego akumulatorka/silniczka, a nawet kilku. To pierwsze jest oczywiście wygodniejsze, bo wystarczy mieć zapas baterii w domu czy torebce, by w razie potrzeby szybko je wymienić. Natomiast modele wymagające uprzedniego ładowania są stworzone dla bardziej cierpliwych pań – gdyż na ich ponowne użycie po rozładowaniu się trzeba będzie jednak nieco poczekać.

Sama najlepiej wiesz, jakiej stymulacji potrzebujesz, by odlecieć w krainę swych niespełnionych dotąd fantazji – pora więc ruszyć na zakupy, kierując się naszymi podpowiedziami! Zapewniamy, że poszukiwanie idealnego wibratora może być wspaniałą przygodą, dostarczającą ekscytujących przeżyć i odkrywającą przed Tobą nowe możliwości erotycznego spełnienia…

Duży wybór wibratorów znajdziesz TUTAJ